Wednesday , 20 September 2017

A e ka lënë vërtet Genta një fëmijë në Amerikë Tregon gjithcka ..(VIDEO)


A e ka lënë vërtet Genta një fëmijë në Amerikë?
Secilën këngëtare e kanë përcjell thashethemet. Të jesh person publik, e të të mungojnë thashethemet, duket jo fortë e zakonshme.
Nëse për Elvanen thoshin se ka abortuar, për Noren se e ka zënë burrin duke e tradhtuar, për Genten kohë më parë është folur se e ka një fëmijë, që e ka lënë në Amerikë. Ky është një thashetheme që e ka përcjellur prej vitesh këngëtaren e shumë hiteve. Ajo nuk ka menduar ndonjëherë që ti demantoj këto fjalë, shkruan “Kosovarja”.
Ku ka tym ka edhe zjarr, thonë…Ama, në rastin e Gentës me sa duket ky është tamam një thashethem i ulët.
Këngëtarja është në përgatitje të projektit të ri muzikor.
gentaismajli-690x402-620x330

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: