Wednesday , 20 September 2017

A është shtatzënë Elvana? Miqtë i prekin vithet dhe barkun (Video)

#Repost @andygramm with @repostapp ・・・ #Repost @nrgalbania with @repostapp ・・・ Na erdhi shtatzania me e perfolur e momentit ???? @elvanagjataaaa Suksese ne jete! ?????@julkagramo @arjonmuca @andygramm @taninrgradio @aulonamusta @sipas_fatmes #EnergyRadioAlbania #EnergyCeleb #EnergyCommunity #EnergyFun

A video posted by Arjon Muca (@arjonmuca) on


Prej ditësh po përflitet se Elvana Gjata është shtatzënë dhe videoja që konfirmoi më së shumti dyshimet ishte ajo e Lori Hoxhës e postuar në Snapchat.

Mirëpo në një video të postuar nga Arjon Muça në Instagram, ai bashkë me Julkën i ngrenë një “kurth” Elvanës. Të dy miqtë e këngëtares ndërkohë që kishin ndezur kamerën e drejtojnë atë drejt barkut të Elvanës, duke konfirmuar se ajo nuk është shtatzënë.

Madje Julka tregohet edhe më e “pisët” e prek nga vithet Elvanën dhe i thotë se andej është shtatzënë. Ne formë shakaje ndoshta edhe të përgatitur më parë, konfirmohet se Elvana Gjata nuk është shtatzënë.
elvana

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: