Wednesday , 20 September 2017

Ata po bënin spektakël, Ajshja zhvishej dhe bënte seks (VIDEO +18)


Në fakt ajo thjesht po bënte punën e saj.

Por në vendin e gabuar.

Ajshe Pervers, një aktore e njohur e filmave porno është në telashe.

Kjo për shkak se gjatë xhirimeve të serialit të njohur “Germany’s Next Topmodel”, ajo vendosi të realizonte disa video porno.

Teksa në sfond kishte spektaklin që po zhvillohej në Majorka, ajo u zhvesh e madje edhe bëri seks oral.
aj2

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: