Wednesday , 20 September 2017

admin

Ju kujtohet vajza e Zhades te seriali “Kloni”, shikoni sa e bukur duket tani!

Giovanna Antonelli, aktorja që ka luajtur Zhaden re seriali “Kloni”, është një artiste që mbahet mend nga shqiptarët. Kjo, sepse ajo mbërtheu para ekranit mijëra shqiptarë në vitet 2004-2005. Brenda serialit “Kloni”, gjeje drama familjare, filozofi, tradhti, dashuri, sakrifica, dhunë, dhe risi të shkencës, siç ishte klonimi. Përpos vlerave dhe vlerësimeve të filmit, aktorja kryesore …

Artikulli i plotë »

Luana Vjollca kapet “mat” duke i vallëzuar përpara ish-it të Dafina Zeqirit (Foto)

Emrat e tyre janë lakuar shpesh në mediat rozë, por tashmë s’ka dyshime se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë me të vërtetë në një lidhje. Krenari nuk është një emër i panjohur si në botën e showbizit ashtu edhe në atë të biznesit. Pasi çifti në fjalë janë kapur mat nëpër rrugët e kryeqytetit …

Artikulli i plotë »

“Hazall” kopje e një aktores tjetër të njohur (Foto)

Alina Boz, në karakterin e “Hazallit”, në serialin turk “Fate të lidhura”, po konsiderohet si Meryem Uzerli e re. Pamja dhe performanca e saj ngjajnë shumë në atë të aktores se njohur “Hyrem”, e cila tek ne u bë e njohur nga seriali “Sulejmani i Madhërishëm”, shkruan Magazina.al. Fotoja në vijim e tregon ngjajshmërinë e …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja e njohur shqiptare, identike me aktoren ‘Gylseren’ (FOTO)

Nurgel Yesilcaye është aktorja e njohur për publikun shqiptar si “Gylseren” nga seriali “Fate të kryqëzuara” E urtë e shumë këmbëngulëse në arritjen e qëllimeve ka marrë vëmendjen e shikuesve. Gylseren gjithashtu është shumë e bukur, transmeton gazeta Express. Por, a ju ka rënë ndonjëherë në sy se sa shumë ka ngjashmëri me Gylserenin këngëtarja …

Artikulli i plotë »

Kështu duket pa “make up” Xhensila Myrtezaj (Foto)

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve shqiptare që mahnitë me bukurinë e saj. Bukuroshja gjithmonë shfaqet on top dhe shumë e bukur, me veshje nga më ekstravagante – pavarësisht se është tashmë një nënë dhe familjare e devotshme, shkruan Telegrafi. Megjithatë, angazhimi skenik e bën atë që gjithmonë të jetë publikisht në nivelin më të …

Artikulli i plotë »

Xhesika Ndoj refuzon të këndoj live në emision, inatoset e përdorë fjalë që s’fliten (Video+16)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj. StictyBanner mes postimeve mobil Ajo, ani pse i thotë vetes këngëtare refuzoi kategorikisht të këndoi live, nuk deshi as edhe atëherë kur moderatori i tha se është …

Artikulli i plotë »

Noizy dhe Enca “përfundojnë” te “Shihemi në gjyq”! Ja mesazhi për dy artistët!

Edhe pse nuk ka më asgjë të veçantë, sherri Noizy-Enca dalëngadalë u bë një nga ngjarjet më të bujshme të showbizit. Por kjo nuk ndalet vetëm këtu, njerëzit kanë filluar edhe të tallen me këto dy personazhe, madje të bëjnë edhe fotoshope për të ironizuar disi zënkën e tyre publike. Një i ri ka realizuar …

Artikulli i plotë »

Lori Hoxha: Këtë gjë kam bërë për bukurinë, por është e lodhshme

Blogerja e njohur Lori Hoxha, ka dalë sërish live në rrejtet sociale për për t’iu përgjigjur pyetjeve të fansave të saj, që nuk fakt janë të shumë. Atë moment trashëgimtarja Top Channel ishte në shoqërinë e motrës së saj të dashur, Sarën, por kjo e fundit nuk preferoi të shfaqej në ekranin e celularit. Gati …

Artikulli i plotë »