Saturday , 21 October 2017

Admin

VIDEO/ “S’kam ku të shkoj, vetëm të vras veten dhe djalin”… “Shko ku të duash o …”!

Shqipëria po kalon një tranzicion të vështirë dhe të rëndë në familje, këtë e tregon edhe rasti i kësaj jave në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në të Dielën Shqiptare, transmetuar në televizionin Klan. Valdetja, mes lotësh dhe duke u dridhur, është paraqitur për të kërkuar ndihmën e familjes, pasi ka …

Artikulli i plotë »

Nxehet keq situata n’Kosovë Show, për pak minuta ndodhi kjo gjë (VIDEO)

Këtë javë në emsionin n’Kosovë Show të Shpetim Deskut, të ftuar janë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosjes, Shqipe Pantina, Faton Topalli, Mytaher Haskuka dhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhesika Ndoj, transmeton Gazeta NewBorn. Sikruse herave të tjera edhe ky emision nuk ka kaluar pa momente interesante dhe të nxehta, njofton Gazeta NewBorn. …

Artikulli i plotë »

Moti për javën e ardhshme ja se ne cilin vend do të ket …

Gjatë pesë ditëve të ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Moti Gjatë pesë ditëve të ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 …

Artikulli i plotë »