Saturday , 21 October 2017

Admin

Ekskluzive: Në zënkën ‘Enca-Noizy’ përmendet një emër i tretë, ai i zbulon Encës një sekret (Foto)

Raportet e afërta mes Noizyt dhe Encës janë ditur botërisht, dhe prishja e shpejtë të cilën shihet se e nxiti Enca nuk ishte pritur fare. Këngëtarja Enca Haxhia së fundmi kishte lidhur marëveshje me një kompani shumë të suksesshme si ‘Universal Music’ duke arritur kështu ta synoj tregun ndërkombëtar, shkruan …

Artikulli i plotë »

Këto janë 15 simptoma që i injorojmë, por që flasin shumë për shëndetin tonë

Asnjë prej nesh nuk duhet të mbështetet vetëm tek ekzaminimet rutinë mjekësore dhe testet që mund të ndihmojnë për të zbuluar sëmundje të ndryshme duke përfshirë edhe kancerin. Është shumë e rëndësishme që ne t’i kushtojmë vëmendje çdo simptome që është e pashpjegueshme, e rastësishme ose e ndryshme nga si …

Artikulli i plotë »

Ja çfarë thanë në polici Haraqija, Pacolli, Ejupi, Osmani… (VIDEO)

22:15 Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar pjesa e dytë e dokumentarit “Njëmbëdhjetë Thikat”, kushtuar vdekjes misterioze të Dino Asanajt, ish-Shefit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit. Në këtë dokumentar zbulohen edhe intervistat e Behgjet Pacollit, Astrit Haraqisë, Remzi Ejupit, Naser Osmanit… Klikoni në videon e mëposhtme për të mësuar më …

Artikulli i plotë »