Saturday , 21 October 2017

Admin

VIDEO/ Aeroplani me 330 pasagjerë humb kontaktin. Gjermania dërgon avionin luftarak

Forcave ajrore gjermane iu desh dërgonin një avion luftarak mbi qiellin e Franfurtit për të kontrolluar dhe shmangur përplasjen e një aeroplani që kishte humbur kontaktet. “Boeing 777-300ER” mbante 330 pasagjerë dhe 15 anëtarë të ekuipazhit , shkruan “RT”. Sipas Aviacionit civil, gjithçka filloi kur avioni ndërpreu komunikimi ndërkohë që …

Artikulli i plotë »