Ballina / Uncategorized / Barbi kush? Shikojeni këtë trup sirene të Kristinë Prengaj (Foto)
Loading...

Barbi kush? Shikojeni këtë trup sirene të Kristinë Prengaj (Foto)

barbi
Është një nga modelet më seksi të momentit dhe diçka të tillë e tregon në çdo pozë të saj.

E në fakt këtë herë e shohim modelen Kristin Prengaj më sensuale se kurrë e veshur me një fustan të kuq.

Edhe në këtë foto nuk ka munguar ekspozimi i formave trupore të cilat modelja bukuroshe nga Tirana i ka perfekte.