Sunday , 22 October 2017

Aktualitete

NASA thirrë konferencë për media për ta bërë publike “zbulimin e madh”

NASA, ka paralajmëruar për të mërkurën konferencë për media, për të paraqitur para publikut “zbulimin për sistemin diellor”, transmeton Gazetablic.com Agjencia e Hapësirës, ka thënë se ky event i fshehtë do të paraqes të gjitha gjetjet për planetet dhe orbitat, saktësisht për të ashtuquajturat “exoplanete”.Kjo e rritë shpresën se NASA …

Artikulli i plotë »

Juristja që thuhet se bën seks për para Promovon edhe më shum veten e saj, poston foto shum të Nxehta për të gjith ata që duan ta … (FOTO +16)

Vetëm një ditë më parë disa portale on-line publikuan një foto të një ‘print-screen’-i ku dukej një bisedë sms-sh mes një personi dhe një vajze që supozohej se ishte juristja dhe modelja seksi Redona Koçi. Në bisedën e publikuar me foto pretendohej se, vajza në fjalë që joshej nga personi …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Si u vra dhe nga kush u vrau Komandant KORBI? (E vërteta e përgjakshme e vrasjes së Mirush Dakajt)

Botapress sjell letrën e Bashkim Dakajt të cilën ia dërgon Hashim Thaçit e nga i cili kërkon drejtësi për vrasjen e vëllaut të tij Mirush Dakajt – Komandant Korbit? Kush dha urdhër për vrasjen e Mirush Dakajt bashkëluftëtarit të Fehmi Lladrovcit? Kush janë vrasësist e Komandant Korbit? Kur janë dënuar …

Artikulli i plotë »

7 vjeçari i masakruar me thikë nga e ëma, ” U operua në të njëjtën kohë mushkëria, mëlçia dhe shpretka”

Ka përfunduar operacioni i djalit të shqiptares, vogëlushit 7-vjeçar që u masakrua me thikë nga e ëma. Sipas mediave italiane, operacioni ka zgjatur 11 orë, ndërsa tani vogëlushi ndodhet në reanimacion dhe nën kujdesin intensiv të mjekëve pasi gjendja e tij paraqitet kritike dhe nuk e ka kaluar rrezikun për …

Artikulli i plotë »