Ballina / Aktualitete (faqe 20)

Aktualitete

Njeriu magnet nga Bosnja: Shikoni se si në trupin e këtij djaloshi ngjiten luga, piruni gjësende tjera nga metali (Foto/Video)

1-426-780x439-680x350-530x300

Bosnja me “superfuqi” magnetike është bërë sensacion në internet. Erman Delic nga fshati Maleshviqi afër Graqanicës në Bosnjë dhe Hercegovinë, është përshkruar nga mjekët si një djalosh me shëndet të mirë edhe përkundër faktit “që është një njeri magnet”, transmeton Telegrafi. Një video e postuar në internet, shfaq momentin kur …

Artikulli i plotë »