Saturday , 21 October 2017

Aktualitete

Nuk do ta besoni, Ja cfarë veture luksoze i blen Shyhretja rejës…!!

Çifti Learta dhe Kushtrimi, ende gjenden në muajin e mjaltit. Këto ditë ata kanë shkuar drejtë qytetit të Gjermanisë, Düsseldorf.Gjatë qëndrimit në shtetin gjermanë, Learta, reja e Shyhretës ka postuar një foto nga salloni i automobilave, ku shihet Kushtrimi, bashkëshorti i saj pranë një veture të tipit të ri Audi, …

Artikulli i plotë »