Ballina / Argëtim (faqe 4)

Argëtim

Rike Roci: Ja futbollistët që më kanë ***

rike-1

Shfaqja në stadiumin e Marsejës me dekolte të ekzagjeruar e vuri menjëherë në qendër të “Euro 2016” shqiptaren Rike Roçi, e cila u komentua në shumë media ndërkombëtare si një nga tifozet më seksi. Por, popullariteti i modeles dhe ish-banores së “Big Brother Albania”, i kaloi të gjitha pritshmëritë. Së …

Artikulli i plotë »