Sunday , 22 October 2017

Jetë dhe Stil

E vërteta e pornografisë, sa fitojnë yjet e pornos dhe si duken audicionet krevetit të kuq (Foto 18+)

E vërteta e pornografisë, sa fitojnë yjet e pornos dhe si duken audicionet krevetit të kuq Bota e industrisë pornografike mënyra e jetës së aktorëve të filmave porno dhe pagesat e tyre janë shumë apstrakte të paprekura, kemi dëgjuar storie të ndryshme për pagesat e tyre por shumë pak dinë …

Artikulli i plotë »

Moti për javën e ardhshme ja se ne cilin vend do të ket …

Gjatë pesë ditëve të ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Moti Gjatë pesë ditëve të ardhshme Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri 0 …

Artikulli i plotë »

Ju kujtohet vajza e Zhades te seriali “Kloni”, shikoni sa e bukur duket tani!

Giovanna Antonelli, aktorja që ka luajtur Zhaden re seriali “Kloni”, është një artiste që mbahet mend nga shqiptarët. Kjo, sepse ajo mbërtheu para ekranit mijëra shqiptarë në vitet 2004-2005. Brenda serialit “Kloni”, gjeje drama familjare, filozofi, tradhti, dashuri, sakrifica, dhunë, dhe risi të shkencës, siç ishte klonimi. Përpos vlerave dhe vlerësimeve të filmit, aktorja kryesore …

Artikulli i plotë »

Luana Vjollca kapet “mat” duke i vallëzuar përpara ish-it të Dafina Zeqirit (Foto)

Emrat e tyre janë lakuar shpesh në mediat rozë, por tashmë s’ka dyshime se Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë me të vërtetë në një lidhje. Krenari nuk është një emër i panjohur si në botën e showbizit ashtu edhe në atë të biznesit. Pasi çifti në fjalë janë kapur mat nëpër rrugët e kryeqytetit …

Artikulli i plotë »

“Hazall” kopje e një aktores tjetër të njohur (Foto)

Alina Boz, në karakterin e “Hazallit”, në serialin turk “Fate të lidhura”, po konsiderohet si Meryem Uzerli e re. Pamja dhe performanca e saj ngjajnë shumë në atë të aktores se njohur “Hyrem”, e cila tek ne u bë e njohur nga seriali “Sulejmani i Madhërishëm”, shkruan Magazina.al. Fotoja në vijim e tregon ngjajshmërinë e …

Artikulli i plotë »

Këngëtarja e njohur shqiptare, identike me aktoren ‘Gylseren’ (FOTO)

Nurgel Yesilcaye është aktorja e njohur për publikun shqiptar si “Gylseren” nga seriali “Fate të kryqëzuara” E urtë e shumë këmbëngulëse në arritjen e qëllimeve ka marrë vëmendjen e shikuesve. Gylseren gjithashtu është shumë e bukur, transmeton gazeta Express. Por, a ju ka rënë ndonjëherë në sy se sa shumë ka ngjashmëri me Gylserenin këngëtarja …

Artikulli i plotë »