Ballina / ShowBizi

ShowBizi

Ritës i del komplet “zogu” (Kujdes pamjet)

rit6

Me një “look” të viteve ’20, Rita Ora ka vazhduar me xhirimet për filmin “Wonderwell” në Romë. Këngëtarja 26-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të shkurtër me pellush, i cili i nxirrte në pah trupin perfekt dhe çizme të gjata. Por në një moment, Rita ka treguar më shumë …

Artikulli i plotë »

Kallashi financon Linda Morinën (Video)

linda-kallashi-1

Valltarja seksi, Donjeta Kosumi apo siç njihet me nofkën Kallashi, ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës së saj private. Ndër të tjera ajo ka treguar se do t’ia paguaj Linda Morinës një videoklip. Se përse ka vendosur t’ia bëj këtë të mirë Lindës, …

Artikulli i plotë »