Saturday , 21 October 2017

ShowBizi

Shkurte Fejza as që u mërzit pse Shyhretja nuk e ftoi në dasmë, ja si po kënaqet në… (Foto)

Shkurte Fejza, një emër i madh dhe shumë i rëndësishëm në muzikën popullore dhe atë folklorike, shkruan “Kosovarja” Këngëtarja Shkurte Fejza ka vendosur që ta thyejë heshtjen e saj, duke na sjellë sot disa fotografi nga vendi që ajo ka zgjedhur të pushojë. Pas një sezoni të mbushur me dasma …

Artikulli i plotë »