Thursday , 21 September 2017

ShowBizi

Poza artistike e Dorina Gegicit, zhvishet e tëra (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, Dorina Gegici është zhveshur para aparatit fotografik të Endrit Mertinit.Ajo në këtë pozë artistike, duket një femër e artë, pa asnjë veshje në trup, shkruan GazetaBlic.com Eat glitter for breakfast and shine all day! Thank you love @endritmertiri #endritmertiri ? Mua @studioblerta_blertadujaka @vjosametajcena ❤ A photo …

Artikulli i plotë »

Tronditet Enca nuk mund tju besoj Syve kur e sheh se shoqja e saj sa e lumtur ësht kur e pa që ajo u prish me Noizyn

Kjo krisje e papritur e marrëdhënieve mes Noizyt dhe Encës duket se ka gëzuar një nga këngëtaret e skenës shqiptare. Bëhet fjalë për Beatrix Ramosaj. Ajo I ka dhuruar një zemër statusit të Noizyt, I cili lajmëroi largimin e Encës nga OTR. Dy këngëtaret kanë qenë dy ish mikesha, marrëdhënia …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive: Në zënkën ‘Enca-Noizy’ përmendet një emër i tretë, ai i zbulon Encës një sekret (Foto)

Raportet e afërta mes Noizyt dhe Encës janë ditur botërisht, dhe prishja e shpejtë të cilën shihet se e nxiti Enca nuk ishte pritur fare. Këngëtarja Enca Haxhia së fundmi kishte lidhur marëveshje me një kompani shumë të suksesshme si ‘Universal Music’ duke arritur kështu ta synoj tregun ndërkombëtar, shkruan …

Artikulli i plotë »