Ballina / ShowBizi (faqe 20)

ShowBizi

Meda: Nuk jam ndarë nga Lulja

f.0716185713896_m-780x439

Këngëtari i mirënjohur kosovar Mehdin Pergjegjaj- Meda ka hedhur poshtë spekulimet kinse martesa e tij ka marrë fund. Javë më parë janë përhapur thashetheme, sipas të cilave, Lulja, gruaja e Medës, ia kishte marrë 200.000 euro këngëtarit dhe ishte kthyer të jetonte në Suedi. Mirëpo, Meda mohon gjithçka nga këto …

Artikulli i plotë »

Aksidentohet reperi Noizy Ne gjendje Kome .

noizy

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, ka pësaur një aksident të rëndë në autostradën magjistrale, Tiranë – Durrës. Telegrafi sjell detajet nga ky aksident. Sipas mediave nga Shqipëria dhe disa burimeve nga policia, mësohet se Noizy ka bërë aksident për shkak të shpejtësisë së lartë me të cilën po e …

Artikulli i plotë »

Çilijeta zbulon plotësisht misterin

cil1-300x222

Megjithëse Çiljeta ka postuar foto në rrjetet sociale pas operacionit në gjoks, ajo asnjëherë nuk e ka zbuluar “plotësisht” misterin. Por një ditë më parë këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ,ku ka treguar dukshëm ndryshimin në pamjen e saj e veshur me një kanatiere të hapur. Çiljeta e …

Artikulli i plotë »