Saturday , 21 October 2017

ShowBizi

Sa i madh ësht Noizy se si ua ka shpjeguar ai Fansave Përleshjen me Cozman do tju lë GOJEHAPUR

Reperi ka shkruar një mesazh për fansat në të cilin ka folur edhe për përleshjen para pak ditëve. Pas dominimit mbrëmë në ‘Zhurma Show’, Noizy ka publikuar një foto me Encën dhe trofetë eë ata kanë rrëmbyer në Gjilan, shkruan lajmi.net. Ndër të tjera, Noizy tërthorazi ka folur edhe për …

Artikulli i plotë »