Saturday , 21 October 2017

ShowBizi

Era Istrefi pritet të bëjë “boom” edhe me një super hit! (Foto)

Artistja e famshme, Era Istrefi është afër finalizimit të projektit më të ri muzikor. Interpretuesja e hitit “Bon Bon”, padyshim që pritet të dridhë skenën edhe njëherë. Artistja që shpërtheu ndërkombëtarisht duke sfiduar limitet e mendjes për Kosovën, pritet që shumë shpejt të lansojë edhe një super këngë. Prive.al mëson …

Artikulli i plotë »

Kush janë burrat e Kosovës, që u’a panë hajrin grave të tyre? (FOTO)

Këngëtareve tona u’a kanë parë hairin posaçërisht burrat e tyre. Shumë prej këngëtareve tona menaxhohen nga burrat, të cilët rrinë nën hije, derisa gratë e tyre këndojnë e ndezin atmosferën flakë. Shkurta, Shyhretja e Remzia janë vetëm disa nga të njohurat e skenës që i kanë burrat menaxher. Muzika biznes …

Artikulli i plotë »

Fotot zjarr, por Ilda Bejlerit si pëlqejnë koleget: Janë model i vjetër, nuk janë aspak frymëzuese për mua

Një ndër të ftuarat e pasdites së sotme në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit ishte gazetarja e sportit, Ilda Bejleri. Në një rrëfim për pasionet dhe për profesionin e saj, Ilda ka dhënë ndër të tjera edhe mendimin për koleget e saj të botës së televizionit, të cilat janë pjesë …

Artikulli i plotë »