Monday , 27 February 2017

ShowBizi

Pritej urim për ditëlindje, Flori Mumajesi lëshon ‘bombën’ për Elvana Gjatën (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka festuar përvejtorin e 30-të. Të shumta kanë qenë urimet për këngëtaren, por me pa durim nga fansat pritej urimi i këngëtarit Flori Momajesi. Për të dy kanë qarkulluar zëra se ishin në një lidhje dashurie,por për të nuk u fol asnjëherë publikisht. Para një viti kantautori …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Vdes aktorja e mirnjohur si Gylseren në ditën e dasmës së saj ja dhe Video

Është një ndër serialet më të shikuara. Bëhet fjalë për serialin ‘Paramparça’ apo‘Fate të Lidhura’. E njëra ndër aktorët kryesore në këtë serial, Gylsereni apo Nurgül Yeşilçay do të vdes në ditën e dasmës së saj me Xhihanin,transmeton Gazeta Express. Gylsereni vdes pasi mundohet të shpëtojë Ozanin, djalin e Xhihanit …

Artikulli i plotë »