Saturday , 21 October 2017

ShowBizi

Publikohet foto e Afërdita Dreshaj në momente Intime me të dashurin e saj në Plazh duke u …

Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj shumë herë ishte lajm i medieve rozë sa i përket jetës së saj personale. Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale por padyshim se ka edhe shumë ndjekës,transmeton Gazeta Express. Ajo së fundmi ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram …

Artikulli i plotë »

Pritej urim për ditëlindje, Flori Mumajesi lëshon ‘bombën’ për Elvana Gjatën (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata ka festuar përvejtorin e 30-të. Të shumta kanë qenë urimet për këngëtaren, por me pa durim nga fansat pritej urimi i këngëtarit Flori Momajesi. Për të dy kanë qarkulluar zëra se ishin në një lidhje dashurie,por për të nuk u fol asnjëherë publikisht. Para një viti kantautori …

Artikulli i plotë »

Lajmi Fundit: Vdes aktorja e mirnjohur si Gylseren në ditën e dasmës së saj ja dhe Video

Është një ndër serialet më të shikuara. Bëhet fjalë për serialin ‘Paramparça’ apo‘Fate të Lidhura’. E njëra ndër aktorët kryesore në këtë serial, Gylsereni apo Nurgül Yeşilçay do të vdes në ditën e dasmës së saj me Xhihanin,transmeton Gazeta Express. Gylsereni vdes pasi mundohet të shpëtojë Ozanin, djalin e Xhihanit …

Artikulli i plotë »