Saturday , 21 October 2017

ShowBizi

Incident’ i Rita Orës për shkak të erës, ja çfarë i ndodhi këngëtares shqiptare

Rita Ora është e njohur për veshjet dhe sjelljet e saj ekstravagante. Por edhe kur ajo nuk do të jetë protagoniste, fenomenet natyrore nuk tregohen “miqësore” me të. Paparacët e kanë fotografuar këngëtaren me origjinë shqiptare në Los Angeles, teksa dilte nga studio e regjistrimit dhe era i ka ngritur …

Artikulli i plotë »

Nuk do besoni dhuratën e Erës për motrën shikoni sa para i ka dhën ajo motrës (Foto)

Motra e këngëtareve Era dhe Nora Istrefi, Nita sot feston ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, fatkeqsisht shkaku i angazhimeve familja nuk ka bëhet bashkë por edhe në distancë befasitë nuk kanë munguar. Përmes rrjeteve sociale, Era duke shprehur keqardhjen mbi faktin se nuk ka mundur të jetë në Londër, …

Artikulli i plotë »