Saturday , 21 October 2017

ShowBizi

Zbulohet mashkulli me të cilin Ceca bëri keks dhe iu publikua video, ai është shumë më i ri (Foto)

Këngëtarja e njohur serbe, Ceca Raznatoviç, ka gjetur të dashur të ri. Ajo ka nisur lidhje me modelin 26 vjeçar, Aleksandar Jovoviç. Lidhja e ish gruas së paramilitarit serb, Arkan, ka nisur në xhirimet e klipit të fundit të divës serbe në Tajlandë, shkruajnë mediat në Beograd. Ceca është 42 …

Artikulli i plotë »