Thursday , 21 September 2017

Sport

Kompanitë e mëdha të basteve shpesh herë dinë të luajnë rol të rëndësishëm në skuadrat evropiane.

Kompanitë e mëdha të basteve shpesh herë dinë të luajnë rol të rëndësishëm në skuadrat evropiane. Dhe një gjë e tillë së fundmi ka ndodhur edhe në ndeshjen miqësore mes skuadrës polake Pogon dhe asaj rumune Astra. Pogon fitoi ndeshje me rezultat 3-1, mirëpo kjo ndeshje nga të gjithë mediat …

Artikulli i plotë »

Zbulohet skandali i Real Madridit me gjyqtarët. Ja skema si kanë vjedhur rezultatet…

Dy gazetat sportive të përditshmes spanjolle “Mundo Deportivo” dhe “Sport.es” kanë zbuluar mënyrën si Real Madrid kryeson padrejtësisht La Ligan spanjolle. Këto dy gazeta kanë bërë një analizë të thellë dhe kanë rënë dalë në të njëjtin konkluzion: Reali i Madridit e kryeson kampionatin spanjoll falë ndihmës që i kanë …

Artikulli i plotë »

Ky Lojtar ështe tradhetar i kombit e refuzoji Kosoven dhe Shqiperin per të luajtur vetem per greqin …

Eksodi i lojtarëve shqiptarë të ekipeve përfaqësuese të moshave vazhdon, e këtë herë nuk është më Kosova, por Greqia ajo që na rrëmben një tjetër kuqezi Mario Vrusaj është emri i ri i kërkuar së fundmi nga skuadra U21, por 18-vjeçari i të rinjve të Olympiacosit ka vendosur të luajë …

Artikulli i plotë »