Ballina / Sport (faqe 3)

Sport

Arlind Ajeti “dridh” Shqipërinë dhe De Biasin

arlindd

Trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, nuk do të bëjë gjumë të qetë sot. Një nga futbollistët që tanimë mund të cilësohet “i paprekshëm” në formacionin kuqezi, mbrojtësi Arlind Ajeti, është dëmtuar duke braktisur shumë shpejt miqësoren që Torino ka luajtur kundër anglezëve të Hall Sitit. Dëmtimi i Maksimoviç …

Artikulli i plotë »