Wednesday , 20 September 2017

Uncategorized

‘Legalizohet’ seksi në Shqipëri, ja sa kushton një prostitutë 19 vjeçare (FOTO)

Prostitucioni në Shqipëri megjithëse është i ndaluar por vazhdon të ushtrohet masivisht në mënyrë ilegale. Së fundmi në redaksi ka mbërritur një bisedë ku diskutohet për pazare. Siç mund ta shihni në foto djali gjen një prostitutë vetëm 19 vjeç nga Korça e cila kërkon 50 mijë lekë për vetëm …

Artikulli i plotë »

Tronditet Maqedonia, kjo sapo ndodhi para objektit të KSHZ’së i vihet flaka objektit nga !!

Arsyeja për ndërprerjen e seancës së KSHZ-së. siç theksuan anëtarët e Komisionit, ishte zhurma e mëdha dhe shpërthime të shpeshta të fishekzjarre tek dritaret e KSHZ-së, njofton TetovaSot. Turma e protestueve që ishte tubuar para selisë së KSZH-së, ka hedhur fishekzjarre vazhdimisht duke pamundësuar edhe mbatjen e diskutimit për ankesat …

Artikulli i plotë »

Kërcënohet VMRO-DPMNE nëse KSHZ’ja i pranon Ankesat e Besës dhe LSDM’s në Maqedoni do të ket Trazira

Antonio Milloshoski iu drejtua turmës mbështetësëse të VMRO-DPMNE-së dhe gjatë fjalimit të tij ai theksoi se do të ketë rebelim, nëse KSHZ pranon ankesat e LSDM-së dhe BESËS për rinumërim apo rivotim në zonën e gjashtë zgjedhore, transmeton TetovaSot. “Në Tearcë nuk ka pasur asnjë incident, parregullsi apo problem gjatë …

Artikulli i plotë »

Lajmërimi i frikshëm i mjekëve: Hiqni urgjentisht nga përdorimi letrën e aluminit

Prej vitesh, letra e aluminit është një domosdoshmëri për amvisat në kuzhinë për gatimin, ruajtjen dhe transportin e ushqimeve, por doktorët paralajmërojnë se ajo shkakton probleme të rënda në shëndetin e njeriut. Nëse gatuani me letrën e aluminit, atëherë jeni duke luajtur me shëndetin tuaj”, është paralajmërimi i studimit më …

Artikulli i plotë »