Wednesday , 20 September 2017

Uncategorized

Studimi: Mashkulli i bërë synet apo jo? Ja kush i kënaq më shumë femrat

Edhe pse shpesh shkencëtarët nga SHBA theksojnë përparësitë shëndetësore të të bërit synet, kësaj here kemi mbledhur të dhëna nga studimet e ndryshme në gjithë botën dhe sjellim dallimet kryesore në higjienë dhe në seks me meshkujt të bërë synet dhe të pa bërë synet. Ndjeshmëria Edhe pse synetia nuk …

Artikulli i plotë »

Agjenti serb: Haradinaj s’u arrestua për krime lufte, prapa tij qëndrojnë njerëz të CIA-s dhe NATO-s (Video)

Ish-legjionari dhe agjenti i shërbimit informativ të Ushtrisë franceze, njeriu që sipas mediave serbe ka pasur në dorë sekretet më të mëdha botërore e ishte pjesëmarrës në shumë fushëbeteja, njeriu që thuhet se ka njohur personalitetet më me ndikim në Evropë, serbi Jugosllav Perishiq, tregon versionin e tij se cila …

Artikulli i plotë »

Tronditet Bota: Assad pranë vdekjes, ndodhet në spital në gjendje kome

“Haber Turk” shkruan se gazeta libaneze “Al-Mustaqbal” ka bërë me dije se presidenti i Sirisë Bashar al-Assad është në spital për shkak të infarktit cerebral. Edhe një gazetë tjetër libaneze “Al-Diyar” e cila është pro regjimit të Assad ka konfirmuar lajmin, shkruajnë mediat turke. Gazetari i njohur i “Al Jazeera” …

Artikulli i plotë »