Wednesday , 20 September 2017

Uncategorized

SKANDALI MADH: Cristiano Ronaldo mund të Burgoset edhe atë shum shpejt pritet vetëm që të Konfirmohet …

Football Leaks. Kështu quhet skandali më i fundit që ka tronditur futbollin botëror. Miliona dokumente me të dhëna të fshehta, zbulojnë anën e errët të sportit më popullor, ku të përfshirë janë emrat më të mëdhenj, nga klubet, te yjet e futbollit e për të vazhduar me trajnerët dhe menaxherët. …

Artikulli i plotë »

Meshkuj, këto janë veprimet që duhet t’i bëni me gjoksin gjatë seksit (Foto 18+)

jokset e femrave janë një ndër gjërat që çmendin më së shumti meshkujt. Gjatë seksit, ekspertët pohojnë se sisët e femrave janë shumë të ndjeshme, por atyre duhet t’u kushtohet kujdesi dhe vëmendja e duhur, përcjell Gazeta Blic nga “Cosmopolitan.com” Gjoksi i femrës meriton dhe i nevojitet vëmendja maksimale gjatë …

Artikulli i plotë »

Nga mbi 300 ”Msitni” i kishin dështuar vetëm 5: Ky është rrëfimi interesant i plakut nga Mitrovica

Zanatin i mesitnisë e filloi nga familja e tij. Quhet Bajram Musliu, nga fshati Zasellë i Mitrovicës, që njihet edhe si Bajram Zasella. Zanatin e mesitnisë e kryen që 40 vjet dhe kjo si pasojë e regjimit të atëhershëm komunist. Për ‘idare’, siç thotë Bajram Musliu, ka kryer plot 304 …

Artikulli i plotë »

Zyrtare se si u vra Astrit Dehari i ka shokuar të gjith (nëse je i dobët mos e shiko)

Rezultatet e autopsisë për aktivistin e vdekur në burg të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Deharin, kanë dalur dhe sipas tyre ai është vetëvrarë nga dëmtimet e vet-shkaktuara, njofton Klan Kosova. loading… Dehari, sipas autopsisë, i ka shkaktuar vetës asfiksi mekanike. Lajmin e ka bërë të ditur Sylë Hoxha, kryeprokurori i Prokurorisë …

Artikulli i plotë »

Shpërthen në lot Ylli i Arsenalit kur flet për Trajnerin e Chapecoenses (Mos e shiko nese je i dobt)

Mbrojtësi i Arsenalit, Gabriel Paulista, ka ngushëlluar klubin e Chapecoenses. Braziliani ka folur për kanalin zyrtar të Arsenalit pas ndeshjes me Southamptonin në Kupën e Anglisë. Ai ka përmendur dy lojtarë të ekipit brazilian si dhe trajnerin Ciao Junior, të cilin e ka pasur shumë të afërt. Në një moment, …

Artikulli i plotë »