Saturday , 21 October 2017

Video

Po zhvillohet ahengu i dasmës, kështu duket nusja dhe djali i Shyhrete Behlulit (FOTO+VIDEO)

Shyhrete Behluli sonte po e marton djalin e saj Kushtrim Salihun me nusen Leartën.Ahengu i dasmës sapo ka filluar, me ç’rast në njërën nga sallat e dasmave janë mbledhur familjarë e miq të familjes Salihu, transmeton parrotlla.net Nusja dhe dhëndri tashmë kanë arritur në sallë, ndërsa Shyhretja e priti nusen …

Artikulli i plotë »

Mrekullia Zotit!! Ja Si Shpeton Foshnja 4 Muajshe Nga ky Aksident…

Pamje tmerruese shfaqin momentin kur një veturë aksidentohet për shkak të humbjes së kontrollit. Fatmirësisht foshnja 4 muajshe që gjendej aty nuk pati asnjë lëndim, pasi ishte i vendosur në ulësen e fëmijëve, shkruan Dailmyail, transmeton lajmi.net. Kjo ngjarje e filmuar nga një veturë tjetër ka ndodhur në një autostradë …

Artikulli i plotë »