Ballina / Video (faqe 20)

Video

Gruaja masakron dashnoren e burrit (VIDEO)

1-67-620x330-1-1-530x300

Këto pamje dhune tregojnë sesi një grup grash sulmojnë dhe rrahin keq një vajze, e cila duket se i ka ‘vjedhur’ burrin njërës prej tyre. E godasin rëndë në kokë dhe e zhvesin për ta poshtëruar. Pavarësisht përpjekjes së kalimtarëve për t’i ndaluar gratë e tërbuara, ato nuk ndalen dhe …

Artikulli i plotë »

Vedati i Stupcave po bëhet Baba…URIME!!!!

7fbe3e225b70d219decb0853684e0d71

Humoristi Vedat Bajrami dy vite më parë i dha fund beqarisë. Pjestari i “Stupcave” u martua me Allmira Mullaabazi me një dasëm madhështore ku pati shumë të ftuar e që gjysma prej tyre ishin figura publike. Prive mëson se Vedati shumë shpejtë do të bëhet edhe baba. Bashkëshortja e tij …

Artikulli i plotë »