Sunday , 22 October 2017

Çifti dhe Shyhretja me burrë duke vallëzuar në dasmë (Video)


Kushtrim Salihu, djali i këngëtares së njohur dhe të dashur të muzikës popullore Shyhrete Behluli, sonte po i jep fund beqarisë.

Një atmosferë e rrallë po shënohet këtë natë, ku po përcjellët me muzikë dhe vallë, shkruan Magazina.al.

Një nga momentet me të mira është padyshim vallëzimi i çiftit Kushtrimit dhe Leartës, si dhe kërcimi i këngëtares Shyhretes me bashkëshortin e saj Lulin.

Teksa shihet Afrim Muqiqi i cili po kujdeset që të ndezët atmosfera.

Magazina.al ju sjellë videot:
shyh

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: