Sunday , 22 October 2017

Çmendet mihrija, Çapkëni Naim Abazi tenton ta puthë në gjoks këngëtaren e njohur Gjyste Vulaj (VIDEO)


Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes.
Në videon më poshtë këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore tenton ta puthë live në gjoks
qap

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: