Wednesday , 20 September 2017

LAJM I FUNDIT : De Biasi largohet nga shqiperia


Kjo ishte vetem nje shaka kemi shum plane se bashku me ganiun pretendojm fitoren e radhes ndaj kundershtarit …
gianni-de-biasi

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: