Thursday , 21 September 2017

I ftohti merr viktimën e parë në Maqedoni (nëse je i dobt mos e shiko)

ftohti
I ftohti merr viktimën e parë në Maqedoni. Bëhet fjalë për të pastrehun 68 vjeçar Jordan Trajkovski, vdekjen e të cilit e ka njoftuar miku i tij i pastrehë. Policia ka konfirmuar se sot në ora 9:27, personi A.J. i cili ishte i punësuar si roje në objektin e afërt të poliklinikës “Jane Sandanski” ka denoncuar rastin se tek vendi i punës së tij ka ardhur i pastrehu J.T. dhe e ka informuar se ka vdekur shoku i tij gjithashtu i pastrehë me Jordan Trajkovski, njofton TetovaSot. Ndihma emergjente mjekësore ka arritur në vendngjarje dhe vetëm se ka konstatuar vdekjen e tij. Me urdhër të Prokurorit Oublik, trupi i të pastrehut është dorëzuar në autopsi./TetovaSot/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: