Wednesday , 20 September 2017

Ja çka ka mbetur nga lidhja e Tunës me Ledrin (Video)


Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, përveç muzikës është përfolur edhe për jetën e saj private, pasi ajo njihet për disa lidhje me meshkuj të njohur shqiptar, ku ndër ta ishte edhe Ledri Vula ku mbas disa muajsh lidhja e tyre përfundoi.
Për ta kuptuar se çfarë ka mbetur nga lidhja e tyre shikoni emisionin Express Rozë.
aplikacion-560x347_1477312204-8917796-530x300

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: