Sunday , 22 October 2017

Ja çka ndodh 10 minuta para mbylles së votimit në Tearcë (VIDEO)

10 minuta para mbylljes së votimit në Tearcë, janë grumbulluar shumë media të vendit për të mësuar rezultatet përfundimtare.
Deri në këto momente ka arritur në 406 numri i votuesve.

vendvot

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: