Wednesday , 20 September 2017

Kallashi financon Linda Morinën (Video)


Valltarja seksi, Donjeta Kosumi apo siç njihet me nofkën Kallashi, ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës së saj private.
Ndër të tjera ajo ka treguar se do t’ia paguaj Linda Morinës një videoklip.
Se përse ka vendosur t’ia bëj këtë të mirë Lindës, shikoni storien e realizuar nga Express Rozë.
linda-kallashi-1

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: