Sunday , 22 October 2017

Kallashi nxjerr C… 100% duke i mbuluar vetëm thithkat me shqiponj (FOTO +18)

kalla4

Kërcimtarja, tani edhe këngëtarja nga Kosova Donjeta Kosumi, e njohur me emrin Kallashi, ka vendosur që të urojë të gjithë shqiptarët për Festën e Pavarësisë.
Me disa foto të hedhura në “Instagram”, Kallashi jo vetëm që ka uruar ditën e Pavarësisë, por edhe ka tërbuar ndjekësit e saj.
Ajo ka dalë lakuriq në foto, ndërsa te gjoksi ka vendosur flamurin shqiptar.

kalla1

kalla2

kalla3

kalla4

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: