Wednesday , 20 September 2017

Kam nji histori shum te veshtir.dhe nuk di cte bej kam nevoj per mendim nga psikolog a kushdo qoft ..jam nji zonje 39 vjece kam 3 fmi .te madhin 22 vjec vajzen 19 vjece dhe te djalin e vogel 16 vjec .. kam 24 vjet e martuar .dhekam nji vit qe jam ndar.per probleme qe ai gjithmon veshtronte dhe pelqente …


Kam nji histori shum te veshtir.dhe nuk di cte bej kam nevoj per mendim nga psikolog a kushdo qoft ..jam nji zonje 39 vjece kam 3 fmi .te madhin 22 vjec vajzen 19 vjece dhe te djalin e vogel 16 vjec ..
kam 24 vjet e martuar .dhekam nji vit qe jam ndar.per probleme qe ai gjithmon veshtronte dhe pelqente gra te tjera plus dhe me te medhaja se un.dhe kurr nuk hiqte dor.un e doja shum dhe isha shum xheloze.
kam tentuar mbi 20 her te vras veten kam prer damaret kam pir shum her ilace gjumi me grushta dhe po prap ai nuk hoqi dor dhe po ashtu rrinte shum neitali kshu qe dhe un i lash te gjitha ne shqipri dhe vajta mbas tij me gjith fmit.dhepa deshiren e djalit te madh.dhe kshu ktu ndejtem 3vite dhe ai po prap shkonte me ke femer shihte dhe i pelqente .
Pastaj tentoj te nusja e vllait tim.kur e mora vesh u zura me vllain dhe nusen cfar si thash..me von u ftoh jasht mase burri nuk eshikoja dot me e urreja por nuk ja thoja e duroj per fmive dhe turpit.
doja tu ndaja por nga turpi i njerzve nuk po e beja .ne ket koh njoha fillovate flisj me nji shok klase qe e kam pas ne 8 vjecare dhe qe as e mbaja mend fare.as vitet e shkolles as shoket as shoqet me ishin fshir nga memorja..
dhe kshu duke fol per problemet e mia te familjes i tregova .dhemetha vllain mos e hidh posht se nusja nuk genjen dersa ti ke vujt me burrin per ket t dhe njeh qe ai peqen femrat.kshu u pajtova dge vllain dhe nusen.un fillova ta doja ket njeri se me flet shum qe te kujdesem per vetren u ndava nga burri nga kurajo dhe guzimi qe me dha dhe qe me foli shum lere turpin por shiko vetren se vitet ikin.dhe un me tha jam ndar kam dy djem por jeta kshu eshte.tani qe un dua te jetoj me ate ne suedi nuk me len fmit dhe mami me kercenojn gjat gjith kohes.dhe ate djalin e kercenojn.zdi cte bej e dua jasht mase ate njeri.cte bej.
depressed_woman_600x393-530x300

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: