Wednesday , 20 September 2017

Kjo është Luanesha. Shoqja e Kallashit del në foto 100 për qind nudo (FOTO+ 18)


Kallashin tashmë e njihni të gjithë. Ajo e ka marrë epitetin e mbretëreshës së vallëzimit në Kosovë.
Por veq asaj në lokalin e Cobra City, kanë përformuar dhe përformojnë edhe vajza tjera që nxejnë atmosferën para se Donjeta Kosumi të dal në skenë. Njëra ndër to është edhe Leta Luanesha, shkruan Magazina. Edhe ajo ka një trup përfekt dhe posedon atributet e një femre shumë sexy.
Fotografitë e siguruara nga Magazina tregojnë se sa tëherëse është Luanesha e cila nuk e ka problem të bëjë fotografi edhe pa asnjë rrobë në trup.
Më poshtë mund t’i shihni edhe shumë fotografi të valltares sexy, Luanesha.
1-994-620x330

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: