Sunday , 22 October 2017

Kjo është Reja superseksi e Hashim Thaçit (FOTO)

drita

Drita Stublla është emri i vajzës bukuroshe për të cilën ka disa ditë po flitet mjaft shumë në mediat rozë.
Kjo për shkakun se po përflitet për një lidhje të mundshme në mes saj dhe djalit të presidentit të Kosovës, Endritit, shkruan GazetaBlic.
Sa është e vërtetë kjo ende nuk dihet, por se duket bukur vajza kjo është më së e vërtetë!
Ajo ka një trup të formësuar mjaft mirë por e kompleton edhe stili i saj që duket shumë i veçantë.

drita

drita1

drita2

drita3

drita4

drita5

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: