Sunday , 22 October 2017

Kjo femër 42 vjeçare jua heq trurin, mos e shikoni nëse s’jeni mirë (FOTO)

heq6
E njohur më shumë nga Scottie Pipen, Larsa 42-vjeçare si duket ka lënë anash çështjen e divorcit nga bashkëshorti i saj Scotie, me të cilin kishte një martesë prej 20 vjetësh. Larsa Pippen është parë në një nga plazhet e Miami-t, duke treguar kështu linjat e saj trupore mëse fantastike. Larsa njihet prej shumë kohësh si një ndër femrat më seksi, epitet ky që vazhdon ta mbajë edhe në moshën që ka tani, shkruan “Indeksonline”. Modelja vazhdon të jetë tejet e përfolur teksa fjalëve për të i shton edhe më shumë vrull me pozimet në fotografitë e fundit.

heq1

heq2

heq3

heq6

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: