Sunday , 22 October 2017

Konfirmon reperi Shqiptar . Po kam bër seks me femrat e Estrades dhe jam kënaqur …

Reperi më i ri, Trim Jetullahu ka qenë i ftuar në emisionin EliteZone aty ku ka folur rreth karrierës muzikore e jetës private.
Karreira e tij si këngëtar sapo ka filluar dhe kënga e fundit që solli është e katërta, mban titullin ‘Skom faj’ dhe është pëlqyer shumë nga publiku, shkruan lajmi.net

Trimi tregon se ka raporte shumë të mira me reperat e tjerë dhe ka shoqëri të vjetër me ta, ndërsa kur u pyet cilat femra të ekranit i pëlqejnë i vlerësoj Dafina Zeqirin dhe Dhurata Dorën.

Por, ajo çfarë ka zbuluar Trimi në intervistën e fundit është se ai ka pasur marëdhënie me disa femra të estradës.

Ai njihet si një mashkull të cilin e duan shumë femrat.. Lidhja e tij e fundit ka përfunduar para tri vitesh dhe aktualisht është pa femër./Lajmi.net

repa

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: