Sunday , 22 October 2017

Lajmi Fundit: Përkeqsohet gjendja e Flaka Kërlanit ajo ësht në gjendje të keqe sepse ka pirë 50 tableta Antibiotik. (FOTO)

flaka1
Këngëtarja Flaka Krelani ka qenë mjaft aktive këtë vit në muzikë, duke publikuar disa projekte shumë të suksesshme, si dhe albumin e saj “Xperimnetal”.

Poashtu, ajo gjatë muajve të fundit ishte e pranishme në dy festivale, në të cilat preki finalet dhe u shpërblye me çmime.

Viti mbaron suksesshëm kur edhe gjendja shëndetsore e artistit është krejt në rregull, e kur jemi tek kjo e fundit, mesa duket ka pasur disa probleme të vogla të cilat e kanë lodhur këngëtaren.

Ajo së fundmi ka qenë e sëmurë me gripin sezonal, dhe është detyruar të qëndrojë në shtëpi duke marrë shumë antibiotikë, gjë e cila i ka shkaktuar lodhje të madhe në fund.

Flaka ka publikuar disa fotografi në Instagram Story përmes së cilave ka treguar se tashmë është shëndosh e mirë, teksa me disa efekte të SnapChat ka shtrembëruar fytyrën e saj, për të treguar përafërsisht se si duket pa marrjes së 50 antibiotikëve!

flaka

flaka1

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: