Sunday , 22 October 2017

Lajmi Fundit: Tmerrohet Sabri Fejzullahu nga kjo që i ndodhi në Aeroport…

sabri-848x478
Këngëtari Sabri Fejzullahu, me udhëtimet e shpeshta nëpër Europë falë koncerteve, si shumë artistë tjerë shpesh rastis në ngjarje të ndryshme nëpër aeroporte.

Por, kjo që i ka ndodhur së fundmi është thjesht befasuese!

Këngëtarit të madh në një prej udhëtimeve i ka humbur pasaporta në aeroport duke mbetur në të për orë të tëra.

Kur realisht, humbja e koncertit ishte pothuajse e garantuar dhe shpresat për gjetjen e saj ishin gati minimale, e papritura ndodhi!

Pas një nate pa gjumë, Sabriut i është gjetur pasaporta dhe në orët e hershme të mëngjesit ai është nisur drejt Gjermanisë. /Prive.al/

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: