Wednesday , 20 September 2017

Linda Morina flet për virgjërinë e saj (VIDEO)


Linda Morina është këngëtarja e cila nuk ka lënë personalitet pa i kënduar.
Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin Express Rozë, ku ka folur për jetën e saj private.
Ndër të tjera ka treguar se a është e virgjër.
Për ta kuptuar këtë shikoni storien e përgatitur nga Express Rozë.
linda-morina-1-620x330

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: