Wednesday , 20 September 2017

Meda flet për dëshirat seksuale – ky është ylli me të cilin do të kalonte një natë


Këngëtari i muzikës pop folk, Meda, është treguar shumë i sinqert në një intervistë së fundmi.

Ai në intervistën 60 sekonda të Prive ka rrëfyer disa prej cilësive të tij.

Teksa tha se është xheloz dhe pohoi se nuk di numrin e femrave që ka pasur, ai bëri një pohim mjaft interesant për atë se me kë do të kalonte një natë.

“Uhaaa… me Angelina Jolien?!”, u shpreh Meda në këtë intervistë.

Ai pohoi se ka njerëz që i kanë mbetur borxh, por se muzika sjellë më shumë përfitime se sa futbolli.
auto_meda-bashkeshortja-1-e1475416039314-780x4391478440600

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: