Sunday , 22 October 2017

Ndahen Teuta dhe Adonisi?! Ajo kapet mat me një aktor nga Seriali ”Kafeneja Jonë”

teuta-1
Ajo është aktore, madje ndër më të angazhuarat në projekte të ndryshme teatrale, televizive, etj.

Teuta Krasniqi ndryshe nga koleget e saj me të cilat media nuk merret shumë, është tejet e mediatizuar dhe çdo ditë pjesë e shtypit rozë, shkruan “Kosovarja”.

Akotrja aktualisht është në xhirimet e filmit “Një tregim Prishtine”, të regjisores Burbuqe Berisha dhe Teuta luan përkrah kolegut të saj Donat Qosja.

Dyshja jamë aktor profesionisë dhe nuk është hera e parë që ata janë bashkë në një set si ky.

tutih

teuta-1

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: