Ballina / Uncategorized / “Ndahet” nga jeta Vesel Kurtishaj i “Big Brother”
Loading...

“Ndahet” nga jeta Vesel Kurtishaj i “Big Brother”


Për të gjitha fanset e Veselit, kemi një lajm jo të mirë. Ish-konkurrenti i “Big Brother” ka “vdekur”, të paktën sipas Gjendjes Civile Ovaj. Fatmirësisht, Veseli ka vdekur vetëm në certifikatë, pasi ai është shëndoshë e mirë.

Kështu, Veseli kishte shkuar për të tërhequr një certifikatë lindjeje, por ka marrë atë të vdekjes. Si një djalë i qetë, ai e ka marrë me shaka këtë, duke e postuar certifikatën e vdekjes në Facebook.

“Njoftojme miq dhe dashamire… hahahahaha 😂😂. Shkon njeri me nxerr certifikate lindjeje edhe kur del e merr vesh qe ka vdek 😜😜. Ndodhin te tilla gabime #itskosovalifestyle”,- ka shkruajtur ai.
veseli-1