Wednesday , 20 September 2017

Nuk do ta besoni, Ja cka thot Sabri Fejzullahu për Encën..!!


Këtë javë mysafirë në emisionin n’Kosovë Show, i cili transmetohet çdo të dielë në televizionin First Channel është Sabri Fejzullahu, Milaim Zeka e Mulla Osmani nga Drenasi, njofton Gazeta NewBorn.
Këngëtari shumë i njohur dhe i dashur nga publiku kosovar, Sabri Fejzullahu, në emisionin n’Kosovë Show, ka treguar arsyen se përse nuk shkoi në dasmën e djalit të Shyhrete Behlulit, mikës më të madhe të tij/Gazeta NewBorn
enca2_1450276398-2507700

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Indeksi: