Monday , 27 February 2017

Ndodh në Shqipëri/ Histori e rrallë, 5 vjet dashuri me telefon, djali ka një lutje për vajzën ditën e Shën Valentinit (VIDEO)

Një histori dashurie plantonike por me fund jo të lumtur është treguar ditën e sotme në emisionin “Me zemër të hapur” në News24. Ari Bajrami është një djalë i ri 27 vjeç, i cili 9 vite më parë kur jetonte si emigrant në Greqi, bisedonte në telefon me Silvanën, një …

Artikulli i plotë »

PO kam bër seks me Marina Vjollcën dhe ajo dridhej gjat Seksit. Qmendet Getoar Selimi kur e …

“E shikoj tani që është bërë figurë publike dhe i them vetes shpesh,”Kë ke pasur në prëher dikur” apo siç i them “Kë super femër ke pasur dashnore atëherë kur e kënaqte vetëm një çokollatë “Lacta” . Marina Vjollca sot është femra, që zgjon imagjinatën e çdo djaloshi, për ta …

Artikulli i plotë »