Monday , 27 February 2017

Jo vetëm si mbrojtës gjatë seksit, s’do ta besoni për çfarë e përdor prezervativin kjo vajzë [Video]

Një blogere bukurie shprehet se hapja e make upit në fytyrë, jo me një furçë por me prezervativ, është sekreti për të pasur një pamje rrezëllitëse. Laila Tahri, një përdoruese e YouTube ka shpërndarë një video ku tregon se si mund të përdorë prezervativin në vend të sfungjerit shpërndarës. Blogerja …

Artikulli i plotë »

Juristja që thuhet se bën seks për para Promovon edhe më shum veten e saj, poston foto shum të Nxehta për të gjith ata që duan ta … (FOTO +16)

Vetëm një ditë më parë disa portale on-line publikuan një foto të një ‘print-screen’-i ku dukej një bisedë sms-sh mes një personi dhe një vajze që supozohej se ishte juristja dhe modelja seksi Redona Koçi. Në bisedën e publikuar me foto pretendohej se, vajza në fjalë që joshej nga personi …

Artikulli i plotë »

Kjo është historia e vërtetë për Shën Valentinin, do të përloteni pasi ta lexoni

Shën Valentini ishte peshkop i Romës gjatë shekullit të tretë. Vizitonte të gjitha shtëpitë dhe këshillonte bashkëshortët t’u ishin besnikë njëri-tjetrit. Klaudio, perandori i atëhershëm i Romës, donte që të gjithë burrat të futeshin në rradhët e ushtrisë. Nga ana tjetër, meshkujt nuk donin pasi një gjë e tillë, do …

Artikulli i plotë »